ArabicEnglishGermanRussianTurkish

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA
Firmamız 35 yıldır alüminyumun işlenmesinden, ar-ge ve üretim safhalarına kadar tüm bilgi ve birikimlerini kullanarak 3000’ in üzerinde kalıp ile her sektörde faaliyet göstermekte ve sektör lideri olarak yoluna devam etmektedir.

Bu bilgi birikimini ve tecrübesini uzun ömürlü, enerji tasarruflu, kaliteli, estetik, çevreci, ekonomik ve yüksek ısı verimliliğine sahip olan alüminyum radyatörlerin üretiminde de kullanmaktadır. Son 15 yılda 100% yerli üretimi, güven veren yapısı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında alüminyum radyatörleri ile de sektörün vazgeçilmezlerinden olmuştur.

Ancak dünyada ve ülkemizde ki yeni şartlar, teknolojik ve konjonktürel gelişmeler, ar- ge ve üretimi pazarlama / satıştan ayırma ihtiyacını doğurmuştur.

NOMGROUP, müşteri taleplerini piyasadan daha doğru toplamak ve buna göre ar-ge ve üretime yönlendirmek, ürünlerimize ve markamıza olan güveni sürekli kılmak, üretim, pazarlama ve satış aşamalarında müşteri odaklı olmak, marka bilinirliğini arttırmak ve satış sonrası hizmetlerde kalite, hız ve güveni sağlamak, teknolojisi, kalitesi ve estetiği ile dünya markası olmak adına 2015’ te satış şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Radiatherm modellerinde kullanılan malzemeler ve profillerin yapısı, tekniğin gerektirdiği tüm özellikler göz önünde bulundurularak seçilmiştir. Radiatherm, kullanım rahatlığını ve konforunu tam anlamıyla sağlayacak tarzda tasarlanmış ve geliştirilmiştir

Radiatherm modellerinde kullanılan malzemeler ve profillerin yapısı, tekniğin gerektirdiği tüm özellikler göz önünde bulundurularak seçilmiştir. Radiatherm, kullanım rahatlığını ve konforunu tam anlamıyla sağlayacak tarzda tasarlanmış ve geliştirilmiştir

Radiatherm modelleri temelde aynı özellikleri taşıyıp kendisinden beklenen teknik işlevleri tam olarak yerine getiren, fakat farklı zevklere hitap edebilecek estetikte tasarlanmıştır.

Radiatherm modellerinin tümünde uygulanan teknikler sayesinde, dilim birleştirmeleri kaynaksız yapıya sahiptir. Radiatherm’de özel bir malzemeden üretilen kompozit burç kullanılmaktadır. Bu malzeme sürekli işletme şartlarında 300 dereceye dayanıklıdır. Bu özellik Radiatherm’i diğerlerinden farklı kılmaktadır. Tüm modellerde su geçen yüzeylerin et kalınlığı 2.5 mm.’dir.

Radiatherm modellerinde, su ile temasta olan yüzeyler son derece pürüzsüzdür. Bu sayede, suda bulunan tortu maddeleri bu yüzeylerde barınamaz.

Radiatherm modellerinde su hacmi çok azdır. Demir, çelik, döküm, alüminyum gibi radyatörlere kıyasla 4 ile 8 kat arasında daha az su ihtiva eder. Bu özellik Radiatherm’in ısı ihtiyacına çok hızlı cevap vermesine, sistemin çok hızlı rejime girmesine ve ciddi ölçüde enerji tasarrufu yapılmasına olanak sağlar.

Radiatherm tasarımı, kullanıcıya ısınma konforu, enerji tasarrufu, estetik bütünlüğü, kullanım zevki verecek tarzda yapılmıştır.

Radiatherm, alüminyum metalinin korozyona dayanımını kendisine özgü “dual-protection” yöntemi ile en üst seviyeye çıkarır. Radia- therm radyatörlerinde hem imalat sırasında daldırma yöntemiyle iç çeperler kromat ile kaplanır, hem de imalat sonrasında radyatörün içine yerleştirilen bir madde ile bazik sulara ve farklı metallerin kullanıldığı sistemlerde görülen galvaniz korozyona karşı tam direnç sağlanmış olur. “Fittings” bağlantı yerlerinde farklı metallerden oluşan birleştirme noktalarında ki korozyon tehdidi Radiatherm’de yaşanmaz. Böylelikle Radiatherm uzun yıllar sorunsuz ve veriminden hiçbir şey kaybetmeden hizmet verir.

Radiatherm modellerinin “fin tüp” esasında imal edilmesi, yüksek basınçlara dayanmayı mümkün kılar. Radiatherm 100% oranında, 16 Bar’da test edilmektedir. 10 bar işletme basıncı öngörülmekle beraber, 50 Bar test basıncına da rahatlıkla dayanabilmesi sayesinde 25 bar işletme basıncı gerektiren şehir ısıtma sistemlerinde, sorunsuz kullanımına olanak sağlar.

Radiatherm, her türlü imalat hatalarına karşı 10 yıl garantili olup TSE, CE ve ISO 9001 gibi kalite belgelerine sahiptir.